قیمت آلومینیوم در LME روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه ۲۹ فروردین ماه، ۹ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن کاهش داشت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۴۸۲ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن، به یک هزار و ۴۷۳ دلار به ازای هر تن رسید.

قیمت آلومینیوم در LME روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه ۲۹ فروردین ماه، ۹ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن کاهش داشت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۴۸۲ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن، به یک هزار و  ۴۷۳ دلار به ازای هر تن کاهش قیمت آلومینیوم را تجربه کرده است.

به گزارش فولادسل ، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه پنجم اردیبهشت ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه چهارم اردیبهشت ماه)، ۵۰ سنت به ازای هر تن، افت داشت؛ به گونه‌ای که در پنج‌شنبه چهارم اردیبهشت ماه، آلومینیوم یک هزار و ۴۷۳ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۴۷۳ دلار به ازای هر تن رسید.

کاهش قیمت آلومینیوم در جهان، همراه با افزایش موجودی انبارهای آلومینیوم بوده است؛ به گونه‌ای که میانگین موجودی انبارها از یک میلیون و ۲۵۳ هزار و ۹۷۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۱۷ هزار و ۹۲۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

پایان/

  • منبع خبر : کالا خبر