قیمت مس در LME روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹، نسبت به روز معاملاتی پیشین سه دلار کاهش داشته و به پنج هزار و ۱۱۸ دلار رسیده است.

به گزارش فولادسل ، قیمت مس در روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز پنج‌شنبه، ۰.۱ درصد افت داشته و نسبت به هفته پیشین ۱.۱ درصد کاهش را تجربه کرده و به پنج هزار و ۱۱۸ دلار رسیده است.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه، با کاهش ۶ دلاری نسبت به روز معاملاتی پیش از آن ۰.۱ درصد افت داشته و پنج هزار و ۱۴۲ دلار اعلام شده است. قیمت سه ماهه فلز سرخ یک درصد کاهش قیمت را نسبت به هفته پیش تجربه کرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه پنج اردیبهشت ماه، با کاهش ۸۲۵ تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از ۲۶۳ هزار و ۴۲۵ تن به ۲۶۲ هزار و ۶۰۰ تن رسیده است.

وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نمایانگر این است که در روز جمعه پنج اردیبهشت ماه در بورس فلزات لندن قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز نسبت به پنج‌شنبه، کاهش سه دلاری داشته و برابر با ۲۴ دلار بر تن گزارش شده است.

پایان/

  • منبع خبر : کالا خبر